1.    
2.    
3.    
4.    
5.    
6.    
7.    
8.    
9.   18.00 GENERALKA NEIZSLEDLJIVI, Junaki

Režija: Anže Rus

 

10.   19.00  PREMIERA NEIZSLEDLJIVI, Junaki

Režija: Anže Rus

11.    
12.    
13.    
14.    
15.    
16.

 

MLADINSKI ABONMA

9.10 –  6.r, 7.r.

11.10 – 8.r, 9.r, VDC,

PD RADEČE

NEIZSLEDLJIVI, Junaki

Režija: Anže Rus

 

17.00 GENERALKA SNEGULJČICA, Sokoli

Režija: Tomaž Lavrinec

Klemen Nikolič

17. 17.00  PREMIERA SNEGULJČICA, Sokoli

Režija: Tomaž Lavrinec

Klemen Nikolič

18. 10.30 PONOVITEV PREDSTAVE JAZ SEM, Mačkoni

Režija: Brigita Bedek

Natalija Novak

Selektorica za VIZIJE: Ana Rutar

VEČ PODATKOV BOSTE NAŠLI:

https://www.posavskiobzornik.si/kultura/jaz-sem-mladinska-predstava

 

19. CICI IN OTROŠKI ABONMA

9.10 – vrtec, 1.a

Balkon: VDC

10.15 – 2.a,2.b,3.a,3.b,4.a,4.b,5.b

PŠ SVIBNO

BALKON: 5.a

SNEGULJČICA, Sokoli

Režija: Tomaž Lavrinec

Klemen Nikolič

 

20.    
21.    
22.    
 

 

 

 

 

23.

Cici in otroški abonma

9.10 – vrtec, 1.a

Balkon: VDC

10.15 – 2.a,2.b,3.a,3.b,4.a,4.b,5.a

PŠ SVIBNO

BALKON: 5.b

OSTRŽEK IN ZLATI KLJUČEK

Režija: Jolanda Mohar

PŠ SVIBNO

 

16.30 PREMIERA ZVERINICE IZ REZIJE, Zverrrinice

Režija: Brigita Bedek

 

20.00 KUD ŠEMPETER

HOTEL,  komedija

ABONMA ODRASLI IN ZA IZVEN

24. S pričetkom ob 9.00 GLEDALIŠKI DAN 2018

*9.00

SNEGULJČICA,

otr.skupina SOKOLI

Režija: Tomaž Lavrinec

*10.20

ZVERINICE IZ REZIJE,

Cici skupina ZVERRRINICE

Režija: Brigita Bedek

*11.00

OSTRŽEK IN ZLATI KLJUČEK,

Gledališki krožek PŠ SVIBNO

Režija: Jolanda Mohar

Strokovni spremljevalec: Damjan M.Trbovc

25. 19.00 PONOVITEV PREDSTAVE

 

NEIZSLEDLJIVI, JUNAKI

Režija: Anže Rus

Selektor za otr.predstave JSKD: Damjan M.Trbovc

VEČ PODATKOV BOSTE NAŠLI:

http://www.radeski-utrip.si/index.php/kultura/gledalisce/283-neizsledljivi-v-radecah-2

https://www.posavskiobzornik.si/kultura/neizsledljivi-navdusili-v-radecah

https://nikaklanseksite.wordpress.com/2018/03/11/neizsledljivi/

26.    
27.    
28.    
29.    
30.    
31.